• کارخانه : 02637779451 فروش : ۰۲۶۳۲۵۱۷۹۹۱
  • شماره همراه فروش: 09371579036
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اخبار و مقالات

کاربررد گلوکز محافظت شده


کاربرد گلوکز محافظت شده

گلوکز محافظت شده (گلوکوپارس) ؛ در اواخر دوره بارداری تقاضای تغذیه ای دام به منظور افزایش رشد جنین بیشتر شده از طرفی به دلیل سنتز شیر، در شیردهی اولیه ،نیاز به انرژی در دوره گذار هم افزایش می یابد این تغییرات باعث میشود که دام در اویل دوره شیردهی مستعد تعادل انرژی منفی گردد (NEB)  ماهیت NEB در گاوهای شیری شیرده کمبود گلوکز است که منجر به عدم تعادل در متابولیسم گلوکز می شود و در نتیجه بدن تمایل زیادی به مصرف ذخیره چربی دارد.

جهت خرید گلوکز محافظت شده و یا اطلاع از آخرین قیمت گلوکز محافظت شده با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید:

 تلفن تماس کارخانه : 02637779451

فروش:  09371579036

کاربررد گلوکز محافظت شده

شرکت مهرگان مکمل برتر البرز انواع مکمل های خوراک دام را مطابق با بالاترین استاندارد و کیفیت روز دنیا تولید و عرضه می کند. برای تهیه انواع مکمل خوراک دام

مانند اوره آهسته رهش و  گلوکز محافظت شده در گاو های شیرده با ما تماس بگیرید.

 تلفن تماس کارخانه : 02637779451

فروش:  09371579036

گلوکز یک ماده مغذی اصلی برای حفظ عملکردهای اساسی بافت های بدن و سنتز شیر در دوران شیردهی است.

کاربرد گلوکز محافظت شده

بنابراین ، ارزیابی و مقایسه اثرات مکمل RPMet به طور سیستماتیک با رژیم کم پروتئین در رژیم غذایی در تعدیل تخمیر شکمبه ضروری است. برای این منظور ، مطالعه حاضر برای تعیین درجه ای بود که میزان مکمل RPMet می تواند جایگزین رژیم کم پروتئین در مورد اثرات آن بر تخمیر شکمبه ، متابولیسم مواد مغذی ، تولید گازها ، سنتز پروتئین میکروبی و جمعیت باکتریایی خاص با استفاده از روش شبیه سازی شکمبه (RUSITEC) شود. زیرا ، CP با رژیم غذایی بالا نه تنها باعث افزایش حرارت با اتلاف انرژی می شود بلکه به مشکلات زیست محیطی نیز منجر می شود. با استفاده از "رژیم کم CP + RPMet" هزینه خوراک ، تلفات انرژی و همچنین تلفات نیتروژن را می توان کاهش داد.محیط شکمبه به سرعت اسیدهای آمینه آزاد (AA) را تخریب می کند و نمی تواند عملکرد نشخوارکنندگان لبنی را حفظ کند. نشخوارکنندگان به طور عمده AA را از دو منبع پروتئین میکروبی و پروتئین تجزیه ناپذیر شکمبه (RUP) که به شیردان شسته شده و به نظر می رسد نیازهای نگهداری نشخوارکنندگان را برآورده می کنند ، بدست می آورند ، این دو نقش مهمی در حفظ تعادل پروتئین قابل متابولیسم (MP) نشخوارکنندگان این منابع باید به عنوان AA آزاد از روده کوچک نشخوارکنندگان جذب شوند (Faciola and Broderick 2014). متیونین محافظت شده توسط شکمبه (RPMet) شناخته شده به عنوان AA ضروری اصلی برای نشخوارکنندگان ، به ویژه در مناطقی که شیر نه تنها برای حجم بلکه برای مقادیر م componentلفه نیز فروخته می شود (Vasconcelos et al. 2007؛ Abbasi et al. 2018a). مکمل آن می تواند تعادل AA MCP را بهبود بخشد و در نتیجه باعث کاهش آلودگی AA جذب شده و کاهش نیتروژن اوره خون شود که برای تولید مثل و عملکرد حیوانات لبنی ارزشمند است (Rhoads et al. 2006). افزایش سطح اسیدهای آمینه محدود کننده در روده کوچک ، در نتیجه باعث افزایش حجم شیر ، پروتئین ، عملکرد چربی و کاهش نیتروژن ادرار می شود (ژانگ و همکاران 2013 ؛ عباسی و همکاران 2017). تعادل اسیدهای آمینه به عنوان مهمترین فاکتور در مقایسه با مکمل پروتئین تجزیه پذیر شکمبه (RDP) برای بهبود استفاده از نیتروژن در نظر گرفته می شود. محدود کردن جریان AA به ویژه متیونین در روده کوچک عنصر اساسی برای تولید شیر و تولید پروتئین شیر در نظر گرفته می شود (Noftsger et al. 2005). این یک هدف رو به رشد برای کاهش پروتئین خام (CP) در رژیم های غذایی حیوانی ، با مکمل اسیدهای آمینه محدود کننده شکمبه برای افزایش مقدار MP بود زیرا جریان AA را در روده کوچک افزایش می دهد. و تلفات نیتروژن ، هزینه خوراک و آلودگی محیط زیست جهانی را کاهش دهید ، بدون اینکه تأثیر منفی بر عملکرد حیوانات بگذارد (Sinclair et al. 2014؛ Guyader et al. 2016).

مقالات مرتبط:گلوکز محافظت شده ، فروش اوره پوشش دار، اوره پریل، پودر چربی کلسیمی، قیمت اوره دامی