• کارخانه : 02637779451 فروش : ۰۲۶۳۲۵۱۷۹۹۱
  • شماره همراه فروش: 09371579036
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اخبار و مقالات

فروش اوره پوشش دار|اوره پوشش دار


فروش اوره پوشش دار


فروش اوره پوشش دار؛ برای اینکه با نیتروژن تا حد امکان کارآمد باشید، مهمترین کاری که می توانید انجام دهید این است که از بهترین شیوه های مدیریت حاصلخیزی خاک پیروی کنید، که طی سال ها تحقیق بی طرفانه ایجاد شده است. در حالی که بحث مدیریت نیتروژن اغلب حول نرخ نیتروژن متمرکز است، مهم است که بدانیم نرخ مناسب تنها یکی از 4Rs مدیریت مواد مغذی است. استفاده از میزان مناسب کود نیتروژن اما عدم استفاده از منبع نیتروژن، محل قرارگیری یا زمان بندی مناسب می تواند کارایی مصرف نیتروژن و در نتیجه سودآوری شما را کاهش دهد، به خصوص زمانی که قیمت کود بالا باشد.

جهت خرید اوره پوشش دار و یا اطلاع از آخرین قیمت اوره پوشش دار با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید:

 تلفن تماس کارخانه : 02637779451

فروش:  09371579036

Sale of coated urea/فروش اوره پوشش دار

شرکت مهرگان مکمل برتر البرز انواع مکمل های خوراک دام را مطابق با بالاترین استاندارد و کیفیت روز دنیا تولید و عرضه می کند. برای تهیه انواع مکمل خوراک دام مانند اوره آهسته رهش و  گلوکز محافظت شده در گاو های شیرده با ما تماس بگیرید.

اوره پوشش داده شده با پلیمر چیست؟


اوره پوشش داده شده با پلیمر، اوره ای است که با یک پوشش پلیمری نفوذپذیر در آب پوشانده شده است تا از گرانول های اوره در برابر از دست دادن N در اوایل فصل محافظت کند. نیتروژن موجود در اوره می تواند از طریق شستشو و نیترات زدایی از بین برود، اگر بلافاصله پس از استفاده بارندگی زیاد باشد. اوره پوشش داده شده با پلیمر به محافظت در برابر این خطر کمک می کند. با گرم شدن خاک در طول زمان، پوشش پلیمری توسط رطوبت خاک شکسته می شود و نیتروژن به خاک آزاد می شود. رایج ترین محصول اوره با پوشش پلیمری در بازار (نیتروژن هوشمند زیست محیطی) است. قیمت اوره پوشش داده شده با پلیمر بیشتر از اوره و سایر محصولات کود نیتروژن است که معمولاً حدود 0.16 تا 0.20 دلار بیشتر در هر پوند است. همانند اوره، پخش و ترکیب فوری اوره با پوشش پلیمری در خاک با خاکورزی بسیار مهم است.


تحقیقات در مینه سوتا چه می گوید؟


تحقیقات ما در مورد مقایسه اوره و اوره پوشش داده شده با پلیمر در مینه سوتا نتایج متفاوتی را نشان داده است که عمدتاً بر اساس شرایط آب و هوایی در سال و مکان هر مطالعه است. در طول سال های مرطوب، اوره پوشش داده شده با پلیمر معمولاً از اوره بهتر است، در حالی که در سال های خشک عملکرد مشابهی دارند. این بدان معناست که در طول سال های مرطوب، اوره پوشش داده شده با پلیمر اغلب ارزش هزینه اضافه را دارد، در حالی که در سال های خشک اینطور نیست. متأسفانه، نمی‌توانیم آینده را پیش‌بینی کنیم، اما تاریخ اخیر و مدل‌های اقلیمی نشان می‌دهند که مینه‌سوتا در حال مرطوب‌تر شدن است.

اوره پوشش داده شده با پلیمر (PCU) یک محصول کود نیتروژن آهسته رهش (N) است که در آن هر پریل اوره به طور جداگانه با پلیمر (پلاستیک) پوشیده شده است. مزایای PCU زمانی محقق می شود که شرایط محیطی باعث از دست دادن قابل توجهی از نیتروژن شود، با این حال، آسیب به پوشش پلیمری می تواند الگوی انتشار N را در طول فصل رشد تغییر دهد و کارایی PCU را کاهش دهد.

ایندکود یک محصول اوره با پوشش کربن (یا اوره با پوشش سیاه) را به فروش می رساند. پوشش اوره، ترکیبی از کربن آلی و سایر محرک های بیولوژیکی است که فعالیت میکروبی اطراف گرانول را افزایش می دهد و کارایی مصرف کود را افزایش می دهد. این پوشش نیتروژن را در خاک حفظ می کند و تبخیر و شستشو را تا 30 درصد نسبت به اوره استاندارد کاهش می دهد. محصول اوره پوشش داده شده دارای مزیت کربن برای ساختار سلولی است که انرژی، آب و ظرفیت حفاری مواد مغذی را افزایش می دهد. این پوشش یک مجتمع آلی است که به طور خاص برای داشتن نسبت منحصر به فردی از گروه های عاملی اکسیداتیو و کوفاکتورهای اکسیداسیون بیولوژیکی ساخته شده است. فن آوری های تثبیت کننده و اتصال برای اطمینان از یکپارچگی پوشش و زمان واکنش استفاده می شود.

جهت خرید اوره پوشش دار و یا اطلاع از آخرین قیمت اوره پوشش دار با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید:

 تلفن تماس کارخانه : 02637779451

فروش:  09371579036