• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

قیمت اوره خوراک دام |قیمت پودر اوره


قیمت اوره خوراک دام


قیمت اوره خوراک دام؛بیشتر اوره در خوراک های کنسانتره توزیع شده تجاری برای گاوهای شیری در حال رشد یا شیرده مخلوط می شود. مخلوط کنسانتره حاوی 12 تا 20 درصد پروتئین خام، که برای تغذیه مستقیم گاوهای شیری طراحی شده است، معمولاً حاوی 1.0 تا 2.0 درصد اوره برای جایگزینی مقدار مساوی از نیتروژن از کنجاله دانه های روغنی یا خوراک محصولات جانبی غنی از پروتئین است. این مخلوط ها معمولاً حاوی مقادیر زیادی دانه غلات یا محصولات جانبی غنی از نشاسته هستند. حفظ محتوای انرژی قابل هضم بالا در مخلوط های غذایی حاوی اوره به منظور اطمینان از عملکردی مشابه با جیره های حاوی پروتئین های گیاهی بسیار مهم است. اوره اغلب به صورت یک پیش مخلوط یا مکمل با پروتئین بالا تهیه می شود که ممکن است با دست در مقادیر محدود، علاوه بر سایر خوراک های کنسانتره، یا مخلوط با غلات تغذیه شود.

جهت خرید اوره خوراک دام و یا اطلاع از آخرین قیمت اوره خوراک دام با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید:

 تلفن تماس کارخانه : 02637779451

فروش:  09371579036

The price of urea for animal feed/قیمت اوره خوراک دام

شرکت مهرگان مکمل برتر البرز انواع مکمل های خوراک دام را مطابق با بالاترین استاندارد و کیفیت روز دنیا تولید و عرضه می کند. برای تهیه انواع مکمل خوراک دام مانند اوره آهسته رهش و  پورد چربی خالص با ما تماس بگیرید.

 تلفن تماس کارخانه : 02637779451

فروش:  09371579036


استفاده از اوره دامی به دلیل تغذیه بیش از حد و استفاده ناکارآمد از آن شهرت لکه دار داشته است. به دلیل عدم ارائه کربوهیدرات قابل تخمیر کافی در رژیم غذایی، به طور ناکارآمد استفاده شده است. تصور می شود که اوره فقط در رژیم های غذایی کم پروتئین کار می کند. با این حال، هنگامی که از آن به درستی استفاده شود، اوره می تواند به عنوان منبع پروتئین اقتصادی در جیره گاوهای شیری عمل کند. یک تصور غلط در مورد اوره این است که در رژیم لبنیات به آن نیازی نیست. این تصور غلط مبتنی بر این باور بود که غلظت آمونیاک شکمبه 5 میلی گرم در دسی لیتر تمام چیزی است که برای هضم کارآمد شکمبه لازم است. این نادرست است. مقدار mg/dL 5 از یک آزمایش آزمایشگاهی بدست آمد. به خوبی مستند شده است که ترکیب اکوسیستم میکروبی در حیوان در مقایسه با محیط آزمایشگاهی بسیار متفاوت است.

سال ها پیش، محققان دریافتند که ترکیبات نیتروژن غیر پروتئینی (NPN) توسط باکتری ها در شکمبه گاو و گوسفند استفاده می شود. از آن زمان، مطالعات نشان می دهد که این ترکیبات در طی فرآیند تخمیر طبیعی در شکمبه به آمونیاک تجزیه می شوند. میکروارگانیسم های موجود در شکمبه آمونیاک را با محصولات متابولیسم کربوهیدرات ترکیب می کنند تا اسیدهای آمینه و در نتیجه پروتئین ها را تشکیل دهند. پروتئین های تشکیل شده به این روش (از ترکیبات NPN) از نظر محتوای اسید آمینه مشابه پروتئین های موجود در حیوان هستند، زمانی که منبع اصلی نیتروژن جیره پروتئین دست نخورده باشد.
باکتری ها و تک یاخته ها و پروتئینی که در آنها وجود دارد، توسط حیوان دورتر در دستگاه گوارش هضم می شود. به این ترتیب، حیوان نشخوارکننده از ترکیبات NPN خاصی استفاده می‌کند، حتی اگر آنزیم‌های خود را برای تجزیه آنها نداشته باشد. حیوانات با معده ساده (خوک و مرغ) به دلیل کمبود آنزیم ها و باکتری ها برای تجزیه NPN به آمونیاک و سنتز آن به پروتئین نمی توانند از غلظت های زیادی از ترکیبات NPN استفاده کنند.

منابع تجاری NPN


رایج ترین منبع NPN مورد استفاده در تغذیه نشخوارکنندگان اوره است. بسیاری از محصولات دیگر به صورت تجربی و تجاری مورد استفاده قرار گرفته‌اند، اما اکثر آنها به دلیل سمیت بیشتر، هزینه بالاتر یا خوش طعمی کمتر، با اوره قابل مقایسه نیستند.

محصولات آمونیاکی


بسیاری از خوراک های کم پروتئین و محصولات جانبی صنعت آسیاب به عنوان منابع نیتروژن برای نشخوارکنندگان آمونیاک شده و تغذیه می شوند. به عنوان مثال ملاس آمونیه، محلول ملاس تقطیر تغلیظ شده آمونیه، خمیر مرکبات آمونیه، خمیر چغندر آمونیه و بقایای فورفورال آمونیه (نوع سبوس) هستند. این محصولات به طور کلی نسبت به اوره به عنوان یک جایگزین پروتئین رضایت بخش کمتری دارند. در برخی موارد آنها سمی تر و کمتر از اوره خوش طعم بوده اند. آنها را نمی توان برای مدت طولانی نگهداری کرد، به خصوص در شرایط مرطوب، زیرا بسیاری از آمونیاک به عنوان گاز از بین می رود.

جهت خرید اوره خوراک دام و یا اطلاع از آخرین قیمت اوره خوراک دام با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید:

 تلفن تماس کارخانه : 02637779451

فروش:  09371579036