• کارخانه : 02637779451 فروش : ۰۲۶۳۲۵۱۷۹۹۱
  • شماره همراه فروش: 09371579036
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اخبار و مقالات

پودر چربی کلسیمی خوراک دام|قیمت پودر چربی


پودر چربی کلسیمی خوراک دام

پودر چربی کلسیمی خوراک دام امروزه استفاده از پود چربی کلسیمی در جیره و یا غذای دام به منظور افزایش انرژی و شیردهی دام، امری اجتناب ناپذیر و بسیار مهم است.
اما با توجه به این موضوع که به سیستم گوارشی ویژه این دام ها، استفاده مستقیم از روغن و تری گلیسیرید به علت اختلال در عملکرد شکمبه آنها ممکن نیست.
برای حل این مشکل به وجود آمده، به جای روغن از پودر چربی کلسمیمی محافظت شده برای دام ها استفاده می شود.
این پودر های کلسیمی ، بدون به وجود اوردن اختلال در متابولیسم شکمبه و بدون تاثیر بر باکتری های مفید دام ها، از شکمبه عبور کرده و درقسمت روده ی کوچک هضم می شود و به این شکل و ترتیب نیاز های دام ها به انرژی حاصل از چربی، اسیدهای چرب ضروری و همچنین کلسیم تامین می گردد.

Animal feed calcium calcium powder/پودر چربی کلسیمی خوراک دام

برای خرید پودر چربی کلسیمی خوراک دام یا مشاور با ما تماس بگیرید

یشرفت هر روزه فراوری مواد غذایی مورد استفاده در صنعت دام شرکت ها اقدام به غنی سازی پودرهای چربی کلسیمی کرده اند.

برای اطلاعت بیشتر خرید اوره پوشش دار و خرید مکمل گاوه شیر ده را مصالعه کنبد

مکانیسم برای بهبود عملکرد تولید مثلی بهتر با استفاده از پودر چربی کلسیمی حاوی اسیدهای چرب غیر اشباع صورت میگیرد. پودر چربی کلسیمی خوراک دام دارای ویژگی های زیر است؛
افزایش تراکم انرژی
تغییر در توسعه فولیکولی
افزایش مقدار غلظت پروژسترون
بهبود در کیفیت رویان
عبوری کردن چربی ها یی در شکمبه جای داشتند به عنوان منبع انرژی پودر چربی کلسیم محصولی است که در شکمبه محافظت شده و در روده کوچک میتواند به خوبی هضم می شود
افزایش تولید شیر دام همراه با حفظ ترکیبات مهم آن بهتر کردن عملکرد سیستم ایمنی دام وکاهش بروز بیماری های مثل بیماری های متابولیک افزایش دریافتی اقتصادی از راه بهبود تولید مثل وسلامت دام اگه شما بخواید ار پودر جربی کلسیم دار استفاده کنید حتما هنگام تهیه آن دقت کنید تا از مراکز فروش مطمئن تهیه شوند زیرا این پودر ها با کیفیتی عالی تاثیر عالی نیز دارند.
یک پودر کلسیم خوب دارای مزیت های زیر است:

مواد اولیه ی آن مرغوب است


استفاده از منابع ی اولیه ی با کیفیت و ترکیب مناسب و به اندازه روغن های گیاهی، باعث تنظیم پروفایل اسید چرب محصول و افزایش تاثیرگذاری آن بر روی دام می گردد. تکنولوژی برتر برای تولید پودر چربی کلسیم دار خط تولید اتوماتیک این پودر هه، با واکنش حداکثری اسید چرب و کلسیم و همچنیم حذف آلودگی در حین تولید، موجب تضمین یکنواختی و کیفیت پایدار چودر ها می گردد.

کیفیت عالی پودر ها


پودر چربی کلسیمی خوراک دام تولیدی سرشار از اسیدهای چرب ضروری ، غیراشباع می باشد که در تولید مثل دام نقش خیلی مهمی دارد و هضم وهمچنین جذب روده ای را افزایش داده و موجب افزایش کیفیت شیر می گردد. با توجه به محافظت شکمبه ای مناسب پودر کلسیمی با بکارگیری تکنیک بهینه سازی شده ی تولید نمک های کلسیمی ، اسیدهای چرب در شرایط طبیعی کارکرد شکمبه ی دام نه تنها افت چربی ندارد بلکه مصرف پودر چربی کلسیمی توانسته باعث افزایش درصد چربی شیربه دلیل تامین اسیدهای چرب زنجیر بلند برای سنتز چربی شیر شود. لازم است کهبدانیر اسیدهای چرب بیشتر از ۱۶ کربن توسط غده پستان سنتز نمی شوند و حتما باید از جیره و یا بدن گاو تامین شوند.